Новини

Закон прийнято: коли чекати поліпшення якості продуктів харчування

02.03.2019   Коментарів: 0  

Харчові продукти, що надходять до торгівельних мереж в Україні, скоро маркуватимуть відповідно до європейських вимог – підписано закон “Про інформацію для споживачів про продукти харчування”. І хоча закон набуде чинності  після опублікування, однак реальних змін на етикетках слід очікувати не раніше, ніж через півроку – після закінчення перехідного періоду, тобто починаючи з серпня нинішнього року.

      Що зміниться: сенс нововведень полягає в тому, що ознайомившись з інформацію на етикетці або упаковці, покупець повинен зрозуміти, які саме є в продукті харчові добавки (так звані “ешки”), допоміжні речовини (розпушувачі, загусники, барвники), рослинні жири (пальмовий), особливо якщо це може викликати алергію. Зокрема, інформацію про алергени наприклад, глютен або лактозу, відтепер виділятимуть іншим кольором. Також алергени в стравах треба буде вказувати навіть в меню закладів громадського харчування. Обов’язковими стануть  відомості про те, чи піддавався продукт розморожуванню, чи можна його заморожувати повторно, і навіть чи їстівна оболонка ковбаси.

      Для швидкопсувних продуктів (молочка, свіже м’ясо і риба і т.д.) маркування “використовувати до” залишать, для інших товарів вводиться термін “мінімальний термін придатності”. Він означає дату, після якої продукт можна вживати, хоча у цьому випадку можливі зміни деяких його властивостей (наприклад, хліб став черствим). Щоб покупці мали змогу все це легко прочитати, виробники зобов’язані збільшити мінімальний розмір шрифту, а сам текст не повинен зливатися з фоном (наприклад, неприпустимі чорні букви на темно-синьому тлі). Також ця інформація повинна бути доступна і при продажі товарів онлайн.  

 На свіжих фруктах і овочах, алкоголі, хлібі і солодощах, солі, цукрі і оцті зазначати термін придатності необов’язково. Якщо продукт зберігається до трьох місяців – вказуватимуть день і місяць випуску, 3-18 місяців – місяць і рік, а понад 18 місяців, наприклад, рибні та м’ясні консерви – тільки рік виробництва. На продуктах, що розфасовують в магазинах або продають на вагу (крупи, борошно), термін придатності буде зазначатися за бажанням торгівельного закладу.

Відповідальність: за порушення вимог, відповідно до закону, вводяться неабиякі штрафи. Для юридичних осіб – 62 565 грн, для фізичних осіб – 41 730 грн. Хоча штрафи можуть бути ще вищими, зокрема, за відсутність даних про алергени – сума подвоюється. Як виняток, продукти харчування, виготовлені до набуття чинності закону, можуть продаватися з застарілим маркуванням, доки не закінчиться термін їх придатності.

 Експертне середовище  підтримує чергове приведення наших норм до євростандартів, але висловлює сумнів, що контроль за виконанням закону буде жорстким і всеохоплюючим.  На думку фахівців продовольчого ринку, їжа, що продається у нас з часом стане більш якіснішою, але не скрізь і не скоро. Зокрема, гендиректор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко зауважує, що процес впровадження нового маркування та контролю за тим, щоб склад продукту був відповідним, загальмується через подвійні вибори, які спричинять кадрову реорганізацію: “Перші зміни побачимо не раніше, ніж через рік, і то – у великих виробників і в торгових мережах, де найпростіше контролювати. Але закон потрібний, і через 2-3 роки все маркування у нас відповідатиме європейським нормам”.

      Однак економіст Олександр Охріменко сумнівається, що нові вимоги до маркування поліпшать якість продуктів, які швидко псуються та продаються на вагу, зокрема таких як ковбаси, масло або сири: “Фінансових і кадрових можливостей Держспоживслужби не вистачить для того, щоб проконтролювати всіх дрібних виробників, які не прагнуть на ринок ЄС. Вони зроблять правильні етикетки, але технологію і рецептуру навряд чи змінять, оскільки це призведе до значного здорожчання їх продукції”.

За матеріалами з відкритих джерел.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь