Новини

Захистити українську націю тут і зараз!

22.06.2015   Коментарів: 0  

Україна звернулася до ОБСЄ з проханням захистити українців Росії від репресій.
«Дивного в цьому нічого немає, вважає Голова Всеукраїнського об’єднання «Захист нації» Насиб Рагімов, – представників свій нації необхідно захищати, в якій би країні світу вони не знаходилися. Дивним видається інше – захищаючи права української нації за кордоном, у своїй державі її права порушують скрізь. Тільки за останні два роки, внаслідок катастрофічної ситуації з національною економікою, девальвації національної валюти майже в три рази, значного підвищення тарифів ЖКГ, соціально-економічний рівень життя української нації впав, як прийнято казати в народі, «нижче плінтуса», а за рівнем нинішніх зарплат і пенсій ми зрівнялися з найбіднішими африканськими країнами».
В країні кричуще безробіття. За статистичними даними, безробітним у нас вважається кожен десятий українець, фактично цей показник значно вище. А якщо до цього додати ще й військовий конфлікт, в якому гинуть молоді, здорові чоловіки – становище, в якому опинилася українська нація можна охарактеризувати одним словом – геноцид. Не витримуючи умов такого життя, сотні тисяч українців у пошуках заробітку змушені ставати трудовими мігрантами, поповнюючи ряди мільйонів своїх співвітчизників за кордоном.
Члени Всеукраїнського об’єднання «Захист нації» вважають, що час повернутися обличчям до своєї нації і не на словах, а на ділі почати захист саме тут і зараз.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь