Новини

Віктор Коваленко потрапив у топ-50 молодих гравців світу

29.01.2016   Коментарів: 0  

kovalenko_viktor       Останнім часом звідусіль отримуємо чимало негативних емоцій. Складна ситуація в країні не дозволяє в певній мірі відчути смак повноцінного життя. Саме тому виникла ідея на сторінках нашого сайту, бодай трохи, та розбавити сіру буденність, відійти від новин, що заставляють хапатися за серце, і згадати, що нам все ж є чим пишатися. Сьогодні хочемо разом з вами порадіти та відчути гордість за Віктора Коваленко – півзахисника футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк), який потрапив до ТОП-50 найкращих молодих футболістів віком до 20 років за версією авторитетного спортивного видання La Gazzetta dello Sport. Наш співвітчизник, хоча й не увійшов до трійки найкращих, а посів 35-те місце у рейтингу, заслуговує на аплодисменти!

kovalenko

       До речі , Віктор Коваленко у себе в країні отримав нагороду «Золотий талант України» як кращий молодий футболіст країни у 2015 році віком до 19 років. А на початку 2016 року він разом з півзахисником футбольного клубу «Дніпро» Валерієм Лучкевичем був включений до складу найталановитіших молодих гравців Європи за версіє UEFA.

Повний список молодих талантів виглядає так:

top50-kovalenko

       Тож ми бажаємо Віктору здоров’я та футбольного «довголіття», нових звершень та перемог на радість та на гордість України!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь