Новини

Чим пишатися? В Україні відзначили День гідності і свободи

22.11.2016   Коментарів: 0  

Чим пишатисяВ Україні відзначили День гідності і свободи. Відзначили при перекритому Хрещатику, посилених нарядах поліції і нацгвардії. Певно, оберігаючи себе від тих, заради світлого майбутнього яких, майдан і починався. Від народу.

Цього разу  події на Майдані пройшли без вищих посадових осіб, депутатів, полум’яних закликів, концерту та феєрверку. А те, що відбувалося, здебільшого нагадувало  поминки.

Напередодні, у своєму зверненні, президент підбив підсумки революційних досягнень, які виявилися вельми невтішними.  Навіть   вибачився. За невтілені надії, за знищену економіку, яка “вже виписана з реанімації”, за втрату територій, за те, що зробив “боляче мільйонам сімей».

Свято пройшло, однак залишилося нез’ясованим – на чому сьогодні базується наша гідність? Якими здобутками пишатися? В країні глибока економічна криза, йде незрозуміла війна. Вона критично залежить від зовнішньої допомоги (передусім, МВФ, який своїми вимогами скоро знищить нашу незалежність). Промисловість “дихає на ладан” інвестицій немає. Рівень корупції зростає нечуваними темпами. Як інфляція, ціни та тарифи ЖКГ. При цьому, рівень життя катастрофічно падає. Все більша кількість населення ностальгує за мирним та ситим життям. Влада втратила довіру в усіх прошарках суспільства. І в світі теж. Державне управління розбалансовано. В країні кримінальна вакханалія, підсилена величезною кількістю неврахованої зброї. Практично повна відсутність свободи і демократії – всіх незадоволених автоматично відносять до «агентів Кремля».

По суті, цей день став спусковим механізмом, який перемісив усе, знецінив мораль та нівелював можливість відрізнити добро від зла. До того ж, дав старт анархії  і хаосу та здійснив те, що раніше здавалося неможливим – видав універсальну індульгенцію усім на будь-які дії. Яскравий приклад -погроми радикалів, що відбулися в цей день.

Невже це наші здобутки, якими слід пишатися?

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь