Новини

Свято в Чернігові

29.12.2015   Коментарів: 0  

Діти чекають чудес скрізь. Ми пам’ятали про цеsvyato-v-chernigovi, коли вирішували, який дитячий садок нам відвідати в черговий раз. Перед Новим роком Дід Мороз прийде навіть у найвіддаленіший садочок, а чи прийде він до діток, які перебувають у режимній зоні – невідомо. Тому, ми вирішили відвідати дитячий садок у жіночій колонії та подарувати малюкам казку.

Ми зв’язалися з Пенітенціарною службою і, відверто кажучи, були приємно здивовані тим, що там підтримали нашу ідею: надали потрібні телефони та оперативно оформили дозвільні документи. Приготувавши подарунки, фрукти і багато чого ще, наступного дня ми відправилися в жіночу колонію, що знаходиться в Чернігові.

Виїжджали з Києва ми під проливним дощем, але вже на півдорозі погода різко змінилася. Пішов сніг і весь остаток шляху ми проїхали, милуючись чудовими пейзажами зимових лісів і засніжених полів. Чернігів зустрів нас снігом ледве не до колін. Погода по-справжньому стала зимовою.

По прибутті з’ясувалося, що перед тим, як потрапити на режимну територію, необхідно пройти процедуру суворого контролю. Не надто приємно, але порядок є порядок. Залишивши на прохідній сумочки і телефони, ми нарешті  на території. Усюди чисто й акуратно, але відчуття якісь гнітюче. Виняток – дитячий садок. І приміщення, і меблювання можуть позмагатися з самими елітними дитячими закладами Києва. Тепло, затишно. Дітлахів небагато – трохи більше десятка, хоча за інформацією співробітників, ще рік тому їх було близько 40. Всі знаходяться з мамами в окремих кімнатах. Нас вони зустріли з величезною цікавістю і широко розкритими оченятами. Діти є діти. А скільки захоплення від нової іграшки та цукерок!

А нам, відверто кажучи, незважаючи на радість від подарованого дітям свята, хотілося швидше залишити територію колонії. Подякувавши і привітавши персонал, ми вийшли на вулицю і подумки побажали дітлахам та їх мамам більше ніколи не потрапляти сюди. Нехай їх чекає радісна доля!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь