Новини

«Щасливі долоні» – благодійний захід для дітей-сиріт

14.04.2017   Коментарів: 0  


Третій рік поспіль тривають наші благодійні акції, адже творити добро так приємно. Сьогодні ми  провели благодійний аукціон,  метою якого стала  підтримка талановитих дітей-сиріт «Щасливі долоні».

Ідея цього заходу виникла не випадково. До нас  постійно звертаються  люди, які бажають допомогти. Однак не знають, як це зробити. Тому ми вирішили надати їм таку можливість, влаштувавши благодійний аукціон для талановитих дітей-сиріт з дитячих будинків. Участь у ньому міг узяти будь-який бажаючий: або подати свою роботу чи річ як лот, або ж завітати та придбати те, що сподобалось. Усі кошти, отримані від аукціону, будуть спрямовані до інтернатів, долею вихованців яких ми постійно опікуємося.

Заклик приєднатися до нас через соцмережі приємно здивував:  кількість бажаючих перевершила усі сподівання.  Свої роботи пропонували   і талановита молодь , і  відомі майстри. А  відомі діячі пропонували  багато чого зі своїх особистих речей.  Головне, пропонували з радістю –  кожному хотілося допомогти маленьким сиротам. Тому речей для аукціону не бракувало. Картини, фотографії, портрети, писанки, особисті речі – ось далеко не повний перелік усього, що виставлялося.  Слід зазначити, що було чимало лотів, ціна яких, на відміну від  початкової, зросла в декілька разів.  Та хіба це може спинити тих, хто бажає допомогти.  Під захоплені вигуки  лоти розліталися, як гарячі пиріжки, а сам захід пройшов весело та невимушено. Тому усі  зусилля, які ми доклали щодо цього заходу були перевершені задоволенням від отриманих результатів.

Ще один благодійний захід залишився позаду. Однак запевняємо, що попереду їх буде ще чимало. Адже, напевне, це і є найвищий сенс нашого життя.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь