Новини

Обрання складу Громадської ради при Національному антикорупційному бюро України

02.06.2016   Коментарів: 0  

Сьогодні, 2 червня, представники ГО «ВО «ЗАХИСТ НАЦІЇ» взяли учать у відкритому інтернет-голосуванні за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, яке триватиме до 21.00.

Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Основними завданнями Ради громадського контролю є:

1) здійснення цивільного контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро України;

2) сприяння взаємодії Національного антикорупційного бюро України з громадськими об’єднаннями, іншими інститутами громадянського суспільства у сфері протидії корупції.

До повноважень Ради відповідно до Положення про Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, що затверджено Указом Президента України від 15 травня 2015 року віднесено заслуховування інформації про діяльність, виконання планів і завдань Національного антикорупційного бюро України; розгляд звітів Національного антикорупційного бюро України і затвердження свого висновку щодо них; обрання з її членів двох представників, які входять до складу Дисциплінарної комісії Національного антикорупційного бюро України, тощо.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються п’ятнадцять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Долучитися до процесу голосування можна за посиланням https://nabu.gov.ua/voting/

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь