Новини

Недитячі розваги підлітків у Львові

28.12.2015   Коментарів: 0  

nedityachi_rozvagiЦя новина повинна трохи охолодити тих, хто є активним прихільником легалізації зброї в Україні.

Річ у тому, що ввечері 27 грудня у Львові по вулиці Виговського з пневматичної зброї було обстріляно маршрутний автобус, в результаті чого було розбито три вікна та дівчина-пасажир отримала незначні ушкодження. Як згодом з’ясувалося за показаннями свідків, постріли були зроблеблені групою підлітків, з вікна квартири однієї з багатоповерхівок. Пневматичну зброю підлітки придбали в одному з місцевих ломбардів.

А тепер зважте, якщо доступ до зброї буде легальний – що ми в результаті отримаємо? Усі закиди, що зброю зможе придбати лише людина психічно врівноважена, яка матиме навики поводження з нею, залиште для необізнаних. Нажаль, культура поведінки зі зброєю в нашій країні настільки низька, що не може бути жодних аргументів за її легалізацію. Якщо ж хтось таким чином має намір істотно скоротити чисельність українців, то суспільство має твердо дати відповідь цьому.

Не хочете аби завтра в школах або інститутах коїлись жахливі групові вбивства, як це дуже часто коїться у таких “омріяних” нами Штатах – скажіть “НІ” легалізації зброї!

За матеріалами zahid.net

 

 

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь