Новини

«Хрестові походи» чи «Титанік»: яке кіно крутять в Україні?

06.07.2016   Коментарів: 0  

Сонячна активність не могла не відобразитись на ситуації в нашій країні. Цей тиждень ознаменувався цілою низкою резонансних і визначних подій. Майнові спадки військового прокурора Кулика все ж не залишилися непоміченими і в нього таки розпочалися проблеми. «Енкаведешна трійка» – Аваков, Луценко, Грицак, відзвітувала про перемогу над «янтарною мафією». Навіть винуватцю страшного ДТП Івану Федорко, заступнику Голови «Укрзалізниці» оголосили підозру. Додайте до цього рішення Ради про зняття недоторканості з депутата Онищенка та згоду на притягнення його до відповідальності і можемо справді радіти, що каральний меч правосуддя все ж почав діяти відносно корупціонерів вищого рівня. А проте чи не зарано? Ще ж жоден з винуватців покарання не відбуває. Та й до суду далеко. А як вміють «забувати» про резонансні справи в Україні ми вже знаємо.

На тлі цього Всеукраїнський марш протесту проти підвищення комунальних тарифів, як охрестили його організатори, не привертає такої уваги як перелічені події. Хоча висловити свій протест приїхало чимало людей з різних куточків України. І ось це – справжній лакмус роботи влади. Ми вже звертали увагу, як приходили під стіни Кабміну переселенці, чорнобильці – до Адміністрації Президента, чи не щотижня відбуваються нечисленні, проте галасливі мітинги ошуканих вкладників під Національним банком. Ситуація потихеньку розпалюється. При цьому лише влада продовжує бачити в усьому «довгу руку» Кремля, а в протестуючих проти свавілля громадян – агентів російських спецслужб. Та чим далі пливе корабель під назвою «Україна», тим більше виникає впевненості, що його керманичі або і є ті агенти, або вже давно не друзі з розумом. Допоки капітану з його командою вдавалося стримувати обурених пасажирів, незважаючи на пожежу в машинному відділені (війна на Донбасі), втрату частини судна (анексія Криму), відсутності на горизонті європейських берегів (питання «безвізу»), чахоточну роботу двигунів (падіння рівня економіки та виробництва). А проте початок ери таких от «хрестових походів» може бути поганою прикметою для влади – вона ризикує опинитися поза бортом. Пасажири явно невдоволені не тільки рівнем сервісу, який дуже різниться з обіцянками 2014 року, а й тим що їх постійно намагаються надурити й «видоїти» з них останнє. Тарифи це болюча тема не одного покоління влади. А проте представники нинішньою просто перевершують у своїх знущаннях всіх, ставлячи українців на межу виживання й не особливо переймаючись тим. Відповідь в них одна – вчиться економити. Питання до вас – коли ви навчитеся економити? Коли з повагою почнете дивитися на власний народ і заощаджувати його багатства?

«Хрестові походи» хоч і прикривалися ідеєю боротьби з інаковір’ям та відстоюванням інтересів християнства, та були вкрай жорстокими та руйнівними. Тож хочеться наголосити, що не варто можновладцям забувати події минулого та повторювати помилки. Або змінюйте курс і покращуйте умови, або розпишіться у власних безсиллі та непрофесійності! Ми не бажаємо для нашої держави долі «Титаніку»!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь