Новини

Насіб Рагімов: фатальна угода Президента …

30.03.2016   Коментарів: 0  

Nasib-Ragimov-kiev-2016-865px

Правду кажуть «Не уникнути бід, коли честолюбство є – а розуму немає». Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація щодо угоди між Президентами П.Порошенко і Р.Ердоганом. Згідно кулуарних домовленостей, Туреччина погодилася постачати нам зброю в обмін на розміщення у нас біженців.

Угода була досягнута під час візиту нашого Президента до Туреччини, коли  Порошенко заявив про  бажання отримати наступальне озброєння. Однак, через брак грошей, він запропонував Туреччині компромісний варіант, згідно з яким Україна згодна прийняти у себе мігрантів, висланих з Європи до Туреччини. Також Україна готова надати турецьким будівельникам, які втратили ринок Росії, практично все узбережжя Чорного моря.

На думку відомого громадського діяча, голови громадської організації «ВО «Захист нації» Насиба Рагімова, стовідсотково стверджувати, що така угода була досягнута не можна, адже будь-яка офіційна інформація відсутня. Але і відкидати можливість досягнення такої угоди теж не варто. В комюніке  зазначалося, що Україна і Туреччина досягли  певної угоди щодо постачання озброєння. І якщо незабаром в Києві з’являться уповноважені Міністерства оборони Туреччини, це стане беззаперечним доказом щодо її існування.

Для Туреччини така домовленість дуже вигідна. Туреччина, за результатами переговорів з ЄС, зобов’язалася обмежити кількість мігрантів в обмін на фінансову допомогу від Брюсселя в розмірі 3 млрд. євро на рік. І прийняти у себе біженців, висланих з ЄС. Однак, Туреччина, отримавши кошти, повертати до себе мігрантів особливо не поспішає. Тому пропозиція Порошенко виявилася як ніколи доречною. В результаті, Туреччина у чималому виграші: отримавши чималу фінансову допомогу, має можливість позбутися не тільки від непотрібного озброєння, але і непотрібних біженців.

А що ж отримує Україна? У разі  реалізації цієї угоди, Україна отримує наступальне озброєння. Але якщо хтось припускає, що нам нададуть сучасне і ефективне озброєння, глибоко помиляється. Ми отримаємо застарілий і списаний мотлох, як було вже не раз. І навряд чи він коштує ту ціну, яку за нього доведеться платити.

Цілком очевидно, що кількість біженців, яких нам треба буде розмістити у себе, буде величезним. З Європи на кораблях мігрантів будуть направляти до Одеси і далі розподіляти по регіонах. За непідтвердженою інформацією, губернатор Саакашвілі вже отримав доручення стосовно розробки механізму їх розміщення, а міграційній службі України дано вказівку щодо створення пунктів прийому в декількох областях України. Якщо припустити, що їх кількість складе кілька десятків тисяч – це катастрофа для України.

Про наслідки такого кроку можна судити вже зараз, достатньо ознайомитися з інформацією, що надходить з Європи: розбійні напади, пограбування, насильство і теракти. Недарма ЄС готовий платити Туреччині шалені гроші аби позбутися цього жаху. І будуть платити ще і ще. Для Туреччини біженці – це вигідний бізнес і вона намагатиметься витягти з нього максимальну вигоду.

А що ж Україна? До всіх своїх проблем, ми додамо ще й цю, з усіма можливими наслідками. Прибувши сюди, мігранти відразу зрозуміють, що Україна не Європа і почнуть встановлювати свої закони та робити, що схочуть. Не викликає сумніву, що відразу ж почнуться зіткнення з населенням, радикалами і націоналістичними батальйонами. В результаті, те, що сталося в Яготині, де проти розміщення близько 200 мігрантів, повстало все 20-тисячне населення міста, буде квіточками.

Більш згубного рішення важко уявити. Все ж сподіваюся, що інформація щодо угоди – фейк. Однак насторожує інформація стосовно Польщі, яка оголосила про намір значно зміцнити кордон з Україною, відгородившись від неї глухою стіною. Невже правда?

Якщо так – ця угода стане для Порошенка фатальною.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь