Новини

Дарувати радість це справжнє щастя

30.12.2016   Коментарів: 0  

IMG_5415Продовжуючи традицію  новорічних привітань, представники Благодійний Фонду «Захист нації»  відправилися  в Центр соціальної допомоги та реабілітації для переселенців зі Сходу України, який знаходиться в  м. Коцюбинське.  Зараз в Центрі перебуває близько 140 дорослих та 70 діточок, які через бойові дії втратили практично все та ледь вціліли самі.

Радістю, з якою нас приймали, перевершила  наші сподівання. Очі дітлахів світилися від щастя. Вони влаштували невеличкий концерт, продемонструвавши усі свої таланти: танцювали, співали, декламували. А в нагороду отримали солодощі, цукерки та різноманітні фрукти.

За дітлахами з теплом та гордістю спостерігали батьки. Однак в очах у багатьох крився потаєнний сум. Воно й зрозуміло, люди, стали вимушеними переселенцями і повертатися  багатьом з них вже нікуди. Вони намагаються поступово звикати до цього статусу та вчаться стійко переносити знегоди, якими б вони не були. Незмінним залишається одне – бажання, щоб на їх землі, нарешті, настав мир.

Керівник благодійного фонду «Захист нації» Насиб Рагімов щиро привітав усіх з наступаючим новим роком та побажав не втрачати  віри в  добро та себе. А ще не розчаровуватися у житті, адже воно, попри всі негаразди,  багатогранне  і цікаве.  Якщо знаєш,  заради чого живеш. А його дружина Анастасія пообіцяла й надалі, незважаючи на робочі будні, не  забувати про  тих, хто потребує  допомоги, уваги та любові.

На довершення,  благодійний фонд подарував Центру 2 холодильника, різноманітні господарські товари та засоби особистої гігієни, яких постійно бракує його мешканцям.

Зустіч, на якій вирували лише позитивні емоції, на жаль, скінчилася. Але лише цього разу… Неодмінно будуть ще, адже дарувати радість це так приємно

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь