Новини

Дарувати дітям свято – це щастя!

22.12.2015   Коментарів: 0  

_KIV0230Напередодні Нового року кожна дитина чекає чудес, здійснення заповітних бажань  або  подарунків  від Діда Мороза або Святого Миколая.  І якщо  дуже вірити – мрії обов’язково збуваються.

Наша громадська організація «Захист нації» вирішила втілити дитячу мрію в життя. Для цього ми вирушили  до Чернігівської області  в дитячий садочок містечка Батурин. Приготували купу подарунків і цукерок, а також запросили Діда Мороза і Снігуроньку, які повинні були порадувати малюків.

Зустріч з дітками перевершила всі наші очікування. Дітвора зустріла нас із захопленням і продемонструвала всі свої таланти. А їх, як виявилося, було чимало – це і пісні, і вірші, і танці. А яке  захоплення викликала поява Діда Мороза і Снігуроньки! Ніхто не залишився без подарунків.

На завершення свята, наш лідер Насіб Рагімов привітав не тільки дітей, а і турботливий колектив дитячого садочка. Він подарував дитсадочку комп’ютер, здійснивши давню мрію вихователів. Загалом, свято вдалося.

Увесь наш колектив  відчув безмежне  щастя, подарувавши дітям це яскраве дійство, адже дарувати радість не менш приємно, ніж отримувати. І ми  не збираємося на цьому зупинятися. Ми вже приготували новорічний сюрприз  учням Батуринської школи, але про це мовчок. Поки що…

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь