Новини

Чергове «покращення» або що дорожчатиме далі…

28.01.2017   Коментарів: 0  

Ми вже звикли, що  чергових змін слід очікувати з початком нового року, тобто з 1 січня. Однак, за останні роки ми вкотре переконуємося, що це не так. У лютому нас теж чекає чимало сюрпризів. Здебільшого неприємних, у вигляді підвищення цін. На що ж вони піднімуться в цей раз?

По-перше, з 1 лютого відбудеться чергове підвищення ціни на газ для промисловості. Відразу на 22%, про що повідомив “Нафтогаз”. Неважко зрозуміти, що нова ціна газу неодмінно відобразиться на нас, адже нові ціни промислові підприємства неодмінно закладуть в свої тарифи.  За розрахунками експертів, в разі підвищення цін на природний газ з $145 до $285 за 1 тис.куб.м., усім  нам слід чекати підвищення комунальних тарифів на гарячу воду і опалення на 32%.

По-друге, в лютому відбудеться чергове підвищення тарифів на електроенергію для промислових підприємств. На 1-3%. На перший погляд незначне. Однак за підрахунками експертів, навіть зростання електроенергії на 2-3%, в майбутньому неодмінно вплине на підвищення індексу промислових цін в середньому на 0,3-0,5%. Тому нам вже зараз варто готуватися  до чергового зростання цін і, в першу чергу, до подорожчання комунального електротранспорту (метро, ​​трамвай, тролейбус), залізничних поїздок та послуг водоканалів.

По-третє, у лютому на нас чекає зростання цін на послуги мобільного зв’язку. Зокрема, Київстар підвищує тарифи в середньому на 25%.  Vodafone Україна (МТС) теж заявив про підвищення вартості лінійки на користування тарифів 3G CDMA інтернетом в середньому на 15 грн за місяць. Відтепер ціна найдешевшого тарифу  зросте з 25 до 35 грн. Також зміняться умови деяких”докризових”  пакетів МТС. Наприклад, вартість підключення послуги «Рік без абонплати” зросте з 128 грн до 200 грн / міс. А за дзвінки на номери інших операторів доведеться платити 50 коп замість нинішніх 35 коп.за 1хв.

Одночасно на офіційному сайті Київстар з’явилося повідомлення про припинення з 1 лютого 2017 року дії деяких тарифних планів і заміни їх на інші, більш дорогі. Зокрема припинять дію “Всі тарифи за 40”, “Все за 70”, “Все за 95”, “Все за 120”, і “Все за 150”, а користувачів цих пакетів  автоматично переведуть на нові, більш дорогі тарифні плани “Все по 65”, “Все за 90 “, ” Все за 125 “, ” Все за 110 ” і ” Все за 175 “.

За матеріалами з відкритих джерел

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь