Новини

Будь пильним! Як не стати жертвою кишенькових злодіїв

24.03.2017   Коментарів: 0  

З погіршенням економічної ситуації в Україні, погіршилась і криміногенна.  В містах і селах зросла кількість різного роду злодіїв, з якими нова поліція впоратися не може. Тому, щоб не стати жертвою шахраїв, зокрема, кишенькових,  разом з ТСН радимо краще пильнувати за своїми речами та запам’ятати основні виверти їх «роботи».

То ж до яких хитрощів вдаються кишенькові злодії найчастіше:

Хитрощі зі штовханиною Збоку ситуація виглядає цілком природною: незнайомець нібито випадково налітає на людину. І в цей момент швидко й непомітно цупить із кишені гаманець або телефон. А якщо злодії «працюють» у парі, один іде попереду потенційної жертви, другий ззаду. Раптом перший зупиняється, і жертва практично налітає на нього, а ззаду, нібито за інерцією, налітає другий, який і обчищає кишені жертви. Ця хитрість добре спрацьовує на ескалаторі метро та під час виходу з громадського транспорту.

Хитрощі у тисняві  Найчастіше до них вдаються у громадському транспорті. Злодій робить вигляд, що на нього тисне натовп і починає нахабно напирати на пасажира, який стоїть до нього обличчям. Той, намагаючись уникнути контакту, повертається спиною, підставляючи злодюжці задню кишеню, сумку, яка висить на плечі або рюкзак на спині.

«Безтурботний» відвідувач Нерідко відвідувачі ресторанів і кафе легковажно вішають сумки або піджаки на спинку свого стільця, тож злодію залишається лише віртуозно повитягувати з них усе цінне.

Хитрощі в супермаркеті Якщо в супермаркетах до вас звертається незнайома людина, не слід втрачати пильність. Особливо, якщо у вас у візку  сумка з гаманцем. Адже поки ви будете щось пояснювати, гаманець з сумки може зникнути.  А ви дізнаєтесь про це лише біля каси. За подібною схемою злодії обкрадають також дитячі коляски, в які легковажні мами кладуть свої телефони, сумочки й навіть гаманці.

То ж якщо не бажаєте стати жертвою кишенькових злодіїв, запам’ятайте:

— сумки з цінними речами та гаманцем мають бути завжди в полі вашого зору. Не  залишайте їх там, де не  можете контролювати;

— у транспорті або в місцях скупчення людей, тримайте сумку чи рюкзак в руках попереду себе, а не на плечі або на спині;

— ніколи не носіть мобільний телефон і портмоне в задніх кишенях;

— ніколи не демонструйте в людних місцях чималі суми грошей для розрахунку і не перераховуйте вміст гаманця. Цим ви лише привернете увагу кишенькових злодіїв, які намагатимуться не втратити свій шанс.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь