Новини

8 березня: про що мріють жінки?

04.03.2016   Коментарів: 0  

8 березня: про що мріють жінки?

З наближенням святкового дня – 8 березня у чоловіків додається клопіт. Адже вибір подарунків коханим жінкам це справжня пригода в стилі голівудського блокбастеру «Місія нейздіснена». Як догодити коханій дружині, доньці, мамі чи просто знайомій? Це питання бентежить кожного чоловіка. Тож напередодні свята працівники Київського міжнародного інституту соціології вирішили провести цікаве дослідження та дізнатися про бажання жінок в цей день. Ми, в свою чергу, спробували проаналізувати отримані результати.

Отже, найбільші сподівання у жінок в цей день на квіти – 23,3 % опитаних бажають отримати їх в якості подарунка.  Тут для чоловіків широкий простір для маневру –  троянди, тюльпани, гілочки верби, мімоза, тощо. Незважаючи на очікуване підвищення цін на квіти, все ж є шанс з невеликими втратами для гаманця подарувати коханим букет.

До речі, українські жінки не такі вже й вибагливі. Про це можете свідчити той факт, що 9,7% опитаних бажають отримати на свято турботу, увагу та приємні слова. Тож, шановні чоловіки, не забувайте бути уважними та лагідними до своїх жінок! Хоча б у цей день.

Є в нашому суспільстві і справжні принцеси: кожна десята з опитаних жінок мріє про ювелірну прикрасу, ще 12 % жінок бажають грошей та елітні парфуми.

До речі, гарним подарунком на свято 3,4 % респондентів вважають романтичну вечерю на двох або якісне взуття.

Щодо VIP-подарунків, то тут жінки мріють про нерухомість (будинки чи квартири) – 2,7 % відповідей, та автомобілі – 1,7 % відповідно.

Натомість, 3,5 % з опитаних жінок взагалі відмовляються від подарунків, відповівши, що не бажають нічого на це свято. Можливо, через те, що в них і так вже все є? І прикраси, і нерухомість, і увага з турботою? Та й квіти отримують мало не щодня?

Що ж, відверто кажучи, наші дівчата та жінки дійсно заслуговують на найкращі подарунки і увагу, і не тільки 8-го березня! Не забувайте про це, шановне панство!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь