Новини

Захистять від дискримінації та скасують вихідні: які зміни в Трудовому кодексі чекають на українців

01.04.2017   Коментарів: 0  

Верховна Рада у квітні планує розглянути в другому читанні, а можливо й прийняти в цілому проект нового Трудового кодексу. Після першого читання до нього було внесено біля 1900 поправок і чимало з них мають всі шанси  потрапити до нової редакції. Разом з  газетою «Вісті» ми розбиралися, на які зміни чекати українцям.

Зокрема,  проект нового кодексу встановлює заборону на будь-яку дискримінацію, яка унеможливить  відмову у роботі або обмеженні  людині з іншим кольором шкіри, іншої національності, з іншими релігійними поглядами.  Також не стане підставою для звільнення або неприйняття на роботу сексуальна орієнтація, інвалідність або наявність ВІЛ/СНІД. До того ж, при зарахуванні на роботу і, навіть, при відкритті вакансії роботодавцям буде заборонено вимагати інформацію про шлюб та особисте життя кандидата. Вони також не зможуть поцікавитися релігійними і політичними поглядами. Не стане перешкодою для працевлаштування вагітність жінки або вік.

А ще у новому кодексі  планується узаконити нововведення, за яким  роботодавець буде зобов’язаний у письмовій формі  пояснити, чому він вирішив не приймати вас на роботу. На думку фахівців, ця норма дозволить кандидатам захистити себе у суді, якщо він вважатиме, що має місце дискримінація. Тому кадровим підрозділам доведеться добряче поламати голову над пошуками відповідних формулювань.

Випробувальний термін залишається колишнім – три місяці, для робочих професій – місяць. Причому звільнити працівника в цей час буде можливим,  якщо за три дні до цього терміну будуть зазначені причини звільнення, чого раніше не було. Разом з тим, у проекті нового кодексу збільшено кількість підстав для звільнення. Якщо зараз позбутися робочого місця можна тільки через пиятику, прогул або крадіжки, вже скоро вказати на двері зможуть через розголошення службової таємниці, порушення техніки безпеки та ухилення від медогляду або щеплень.

А ще до нового кодексу вводиться поняття «робота  вдома». Передбачається, що вона буде оплачуватися точно так же, як і в офісі. Крім того, роботодавець матиме право вирішувати, чи дозволяти співробітникові залучати до роботи родичів, якщо вони є підлеглими або керівниками. Однак фахівці вважають, що цей пункт може стати для роботодавця приводом відмовити в працевлаштуванні.

Також у новому кодексі планують значно розширити підстави для укладання строкових договорів, чим фактично заохочують роботодавців  переводити на договори усіх працівників. Слід зауважити, що мінімальний термін чітко так і залишився невизначеним. Він може тривати і півроку, і рік. Що дуже вигідно роботодавцю, адже нічого не завадить йому потім не продовжувати контракт. На такі договори зможуть масово переводити представників творчих професій: науковців, журналістів і т. д.

А ще депутати пропонують скоротити перелік вихідних. Зокрема в новому кодексі скасовуються вихідні 2 травня, а також в понеділок після Великодня і Трійці.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь