Новини

Забагато їдять: чи насправді українці проїдають майже половину зарплати?

19.08.2017   Коментарів: 0  

Українське суспільство обурило висловлення Міністра соціальної політики, в якому він звинуватив українців, що вони забагато їдять, витрачаючи понад половину доходів на харчі та дорікнувши особливою “культурою харчування”.  Разом з bbc.com, ми розбиралися, чи дійсно українці проїдають майже половину своєї зарплати.

Перш за все, слід наголосити, що у світовій практиці такий високий показник витрат на харчування розглядають переважно, як показник рівня життя. І значення “більше” у даному випадку часто означає “менше”,  адже найменшу частку своїх доходів на їжу витрачають громадяни переважно найзаможніших країн світу. Зокрема, у дослідженнях світової економіки витрати більшої частки доходів домогосподарств на харчі є одним із показників бідності. Так, за даними Міністерства сільського господарства США, підрахунками якого послуговуються міжнародні фінансові організації, найменшу частку доходів на харчі витрачають саме американці – у 2016 р. вона становила лише 6,4%. Крім того, за цією ж інформацією, у світі існує лише 8 країн, громадяни яких витрачають на харчі менше 10% своїх доходів. Це Велика Британія – 8,2%, Швейцарія – 8,7%, Ірландія – 9,6%, Австрія – 9,9%. А також  Сінгапур, Канада, Австралія.  На іншому кінці списку – африканські та азійські країни, мешканці яких витрачають на харчі понад 40% своїх доходів. Серед анти-лідерів: Нігерія – 56,4%, Кенія – 46,7%, Камерун – 45,6%, Казахстан – 43%, Алжир – 42,5%, Філіппіни – 41,9%, Пакистан – 40,9%, Гватемала – 40,6%, Азербайджан – 40,1%.

При цьому слід зазначити, що більший відсоток витрат на харчі не означає,  що самі витрати є більшими. Наприклад, “середній” американець за рік проїдає 2292 дол. А нігерієць – удвічі менше: 1132 дол. на рік, хоча це і перевищує половину його доходів. Українці ж, за інформацією уряду США, витрачають на харчі близько 37% своїх доходів. трохи не дотягуючи таким чином до “чорного списку”.

Натомість українські офіційні підрахунки  виглядають більш песимістичними – на їжу витрачається близько 50% доходів. І так – уже протягом багато років. За даними Державної служби статистики, у 2000р. на їжу українці витрачали 64% родинного бюджету, у 2010 – 51,6%. У 2016 р. ця частка становила 49,8%. Експерти наголошують, що Україна навряд чи випаде зі світових тенденцій,  тому що ці витрати свідчать переважно про статки українців, а не про їх раціон. Зокрема, за світовими стандартами, якщо середня родина витрачає понад половину свого сукупного доходу на харчування, то суспільство вважають бідним. Більш того, навіть витрачаючи таку значну частку доходів на їжу, більшість українців все одно харчуються недостатньо якісно. Особливо це стосується споживання риби, м’яса, молочних продуктів, фруктів та овочів. І відбувається це не через історичні прихильності, а через елементарний брак грошей у пересічній українській родині та якісних продуктів харчування на українському ринку.

На витрати українців впродовж останнього часу вплинув ще один фактор – відмова уряду від державного регулювання цін на так звані “соціальні” харчі. В результаті вже за місяць після лібералізації цін, більш як половина із товарних позицій у “соціальному” списку подорожчали.

Також вплинуло і значне зростання витрат на комунальні послуги, що, у свою чергу, істотно зменшило частку витрат не тільки на харчі, а і на освіту, відпочинок, одяг чи побут.

За матеріалами з відкритих джерел

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь