Новини

Який сценарій нам готують у 2016 році?

28.12.2015   Коментарів: 0  

yakiy-stsenariy-…yut-u-2016-rotsiЦікава інформація нещодавно було оприлюднена спеціалістами американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

Річ у тому, що співробітники компанії висловилися про ситуацію в Україні у наступному році. За їх міркуваннями конфлікт на Сході країни не буде повністю врегульований. Натомість в самій країні очікуються протестні акції та періодичні заворушення, викликані високими рівнями інфляції та безробіття. Також на думку американських аналітиків ймовірна відставка уряду на чолі з Арсенієм Яценюком, хоча прозахідний курс країни Петру Порошенку вдасться втримати. В цьому немає нічого дивного: допоки країна годується виключно за рахунок фінансової підтримки Заходу ми з догідливістю будемо дивитися на інший бік Атлантики.

Цікаво, що схожий сценарій щодо протестних акцій та заворушень передбачено і для Росії, там це пояснюють складною економічною ситуацією внаслідок західних санкцій та наближенням парламентських виборів. Виникає питання: чи не писалися ці сценарії для двох країн одними й тим самими людьми? Можливо й сценарій бойових дій на Донбасі був заздалегідь передбачений? То може нам вже потрібно схаменутися й перестати грати за чужими сценаріями і допускати кровопролиття українців? Чи потрібна влада, яка підтримує бойові дії й годується з війни? Що з обіцяного нею було виконано в процесі управління державою? Бо обіцянок ми чули багато: і про зупинення війни на Донбасі протягом кількох годин, і про повернення Криму, і про економічне зростання, і про безвізовий режим. От тільки чогось і досі не складається. Можливо, не за сценарієм?

Використані матеріали apostrophe.com.ua

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь