Новини

Як в Україні процвітає безробіття

20.01.2016   Коментарів: 0  

На днях Державний комітет статистики інформував, що за місяць майже 60 тис. людей в Україні стали безробітними. Начебто нічого нового або сенсаційного. Але чомусь саме ця інформація, як то кажуть, «зачепила». 

Трагізм цієї ситуації в тому, що люди, які втратили роботу, мають сім’ї, які потрібно годувати. Особливо якщо є діти. А якщо  безробітний є єдиним годувальником? Ось і виходить, що за місяць, в середньому, 180 тисяч людей опинилися на межі виживання.

60 тисяч – це безробітні, які офіційно зареєструвалися в службі зайнятості, щоб мати змогу отримувати допомогу. Розмір грошової допомоги складає 1444 грн. Хіба можна прожити на таку суму, та ще з дітьми при невпинному зростанні цін та тарифів? Питання залишається відкритим.

Ще восени заступник міністра соціальної політики заявив, що безробіття серед населення досягла найвищого рівня за всі роки існування України. Судячи з показників Держкомстату, цей рівень продовжує неухильно зростати!

Експерти вже давно попереджають: враховуючи останні зміни у світовій економіці, Україні слід чекати ще важчих часів. У 2016 р. країна увійшла в стані дефолту по боргу з Росією, та втратила зовнішній російський ринок. Також на 36% втратила експорт на інших ринках, значно скоротила внутрішній споживчий ринок, обвалила свій ВВП до рівня бідної африканської країни, майже до нуля зменшила валютні резерви. Крім того, країні загрожує зменшення кредитування за всіма зовнішніми джерелами, включаючи МВФ і Світовий банк, а також відтік іноземного капіталу з активів України. Все це є передумовою того, що кількість безробітних буде невпинно рости і надалі.

А що ж наш уряд вкупі з Президентом? Вони продовжують існувати у своєму паралельному світі, розповідаючи нам казочки про переможне входження до ЄС та відверто нехтуючи внутрішніми проблемами. На жаль, цими казочками голодних дітей не нагодуєш.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь