Новини

В Україні з’явиться власний Діснейленд?

25.07.2016   Коментарів: 0  

Схоже столична влада неабияк переймається культурним розмаїттям для підвищення туристичної привабливості Києва. Так, після поки що сумнівного щодо очікуваних результатів, проекту з облаштування пунктів прокату велосипедів та велодоріжок, та презентації від мера Кличка концепції оновлення та розвитку Київського зоопарку (до речі, поки що також без вагомих результатів), в Київській держадминістрації замислилися над створенням аналогу Диснейленду в столичному Гідропарку. Про це заявив під час спілкування з пресою Віталій Кличко, який також зауважив, що вони (прим. – міська влада) спілкуються з інвесторами, які мають великий досвід реалізації таких проектів, й мають на меті реалізувати цей проект в найближчі роки

Однак, згодом з’ясувалося, зі слів радника мера Дмитра Білоцерківця що поки самої концепції немає, вона з’явиться під кінець року, – пояснив” Сегодня “радник мера. Він також додав, що- кілька великих міжнародних компаній зацікавилися цим проектом і зараз займаються підготовкою передпроектної пропозиції, вивчають транспортну доступність Гідропарку, скільки там може відпочивати людей і які атракціони можуть там з’явитися.

До речі, було обіцяно, що перетворення торкнуться лише частини Гідропарку, яка вже освоєна. Просуватися глиб Гідропарку і вирубувати дерева ніхто не буде. Що ж, ідея й справді непогана, бо зараз Гідропарк нагадує швидше притон та сміттєзвалище, але ніяк не місце для безпечного та цікавого відпочинку з дітьми. А проте ми вже звикли, що гучні владні заяви, в більшості своїй не знаходять свого реального втілення, або зупиняються на півдорозі до завершення. То ж хочеться побажати владі бути більш наполегливою саме у виконанні своїх обіцянок, аби в 2018-2019 роках ми й справді могли пишатися власним Діснейлендом, а маленькі українці насолоджуватися перебуванням там, а не згадувати як колись хтось щось обіцяв.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь