Новини

Українців визнали найрозумнішими в світі!

26.07.2016   Коментарів: 1  

Те що наша нація дуже обдарована не новина ні для кого – це наші вчені вперше в світі сфотографували структуру атому, це ми проектуємо найбільші літаки, а наші IT-спеціалісти серед найкращих в світі. Чергове підтвердження розумових здібностей ми отримали минулого тижня, коли завершився головний етап конкурсу Science Fair для юних учених.

За результатами конкурсу були обрані 100 кращих ідей з усього світу, творцями яких стали діти з усього світу у віці від 13 до 18 років. І відразу чотири представники з України будуть боротися за головний приз в $ 50 000 на навчання.

Зокрема, у фінал конкурсу потрапили Антон Тихенко (15 років, місто Лубни, проект під назвою «Функціональний протез руки для пацієнтів з ектродактілієй»), Микита Гордієнко (17 років, місто Київ, проект під назвою «Як розпізнати накопичену втому і запобігти невиправному»), Данило Кузнєцов (15 років, місто Дніпро, проект під назвою «Роль властивостей геліосінхронних орбіт в тераформуванні планет з використанням легкодоступних в космосі речовин») та Поліна Хадєєва (13 років, місто Одеса, проект під назвою «Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1»).

Всього в ході конкурсу було отримано кілька тисяч заявок з 107 країн світу. Очікується, що переможці конкурсу Google Science Fair будуть оголошені 11 серпня. Із сотні будуть обрані 16 кращих проектів.

Безперечно, такі новини надихають і дозволяють відчути гордість за власну країну і власну націю. А проте, держава чомусь нехтує успіхами талановитих українців – чи то науковців, чи то спортсменів, які змушені в пошуках кращої долі полишати країну. Можливо можновладцям все ж слід замислитися і належним чином підтримувати і заохочувати талановиту українську молодь, вчених, розробників, аніж витрачати кошти, до того ж вкрадені з державного бюджету, на навчання та проживання за кордоном власних нащадків?

 

Це також цікаво:

 

One thought on “Українців визнали найрозумнішими в світі!”

 1. Здорові реальність не доказують.
  Вони її тупо констатують.
  Але тим якраз і контрастно відрізняються від біонеповноцінних.
  Але навіть і то – вже не треба: гопота настільки упосліджена, що цілком щиро не може усвідомити, що сотворила…
  У вас повністю атрофовано поняття взаємовідповідальности поколінь. Котра людей людьми, власне, і робить. За гідну старість батьків ваших і достойний старт у жорстококонккурентний світ дорослих – дітей ваших. 9-ємая – то не спадок. То – ганьба…
  Всі вже знають, що буде тепер в Україні найближчих сто років.
  Повернення і обслуговування не вами вкраденого та блатними позиченого під проценти дикі. Обсяги унікальні і мегафантастичні. За всю історію цивілізації – найбільші. Рекорд, що вже увійшов в Книгу Гіннеса. Неофіційна медаль за маразм – від планети Земля. На добрих десять поколінь робота.
  Плюс підтримування фізіологічного виживання пенсіонерів, предків наших, котрі працювали все життя тяжко за їду і пива пляшку. По три на кожного легально працевлаштованого найманого припадає, поки що…
  Ото і весь спадок покоління нашого прийдешнім поколінням вашим. “Спадщина” – нічим не краща від дєв’ятагомая.
  А може й гірша. Ганебніша і принизливіша набагато.
  Що буде через сто років – актуально вже не для мене.
  А для внуків моїх.
  Ось чому дітям нашим в Україні народжувати – то вирок.
  Нічим і ніяк не заслужений: вони завинили тільки тим, що народилися там, де народилися і тоді, коли народилися.
  І для внуків – прокляття.
  Знати б за що…
  Слава Україні?
  Серйозно???
  Я так не думаю…
  Нам то вже, допустимо, пофік.
  А дітей ваших – шкода.
  Навіть, якщо вони – такі самі д-є-є-біли…
  http://rian.com.ua/analytics/20150912/373571772.html

Залишити відповідь