Новини

Українці поїдуть працювати до Ізраїлю

30.08.2016   Коментарів: 0  

Вкотре мусимо визнати, що влада замість покращення життя в країні займається дешевим популізмом. Як по-іншому можна розцінювати ту ейфорію, яка панує в провладних кабінетах внаслідок підписання довгоочікуваної угоди про тимчасове працевлаштування українців  в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю . Зацікавленість Ізраїлю зрозуміти можна – українці працьвита та дешева робоча сила. А проте чому не створено робочих місць в Україні? Які кроки робляться для подолання безробіття? Чому українці мусять полишати власну землю в пошуках кращої долі?

Щодо ж до міграційних квот, як повідомив Надзвичайний і Повноважний посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, запрошують, перш за все, будівельників, розглядають питання працевлаштування доглядальниць.

За словами Надоленка, переговори тривали рік, і Україна нарешті отримала найбільшу квоту на працевлаштування в цій країні – 20 тисяч, тоді як Молдові пообіцяли 3 тисячі робочих місць.

Надоленка також зазначив, що наступним може стати угода про працевлаштування українських доглядальниць, і в цьому випадку також є надія на велику квоту.

Що ж, з огляду на можливість для людей працювати та заробляти на життя, це гарна новина. От тільки турбує, що потік емігрантів з України збільшується…

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь