Новини

Що ж насправді криється за пенсійною реформою

24.05.2017   Коментарів: 0  

Існує думка, що здійснювати пенсійну реформу, а тим більше реально підвищувати пенсії українцям, справа невдячна. І Володимира Гройсмана  можна зрозуміти.  Ось Азаров колись регулярно підвищував пенсії. І що? Все закінчилося тим, що йому довелося полишити Україну. Тому, на думку відомого економіста О. Охріменка,  в цій ситуації Гройсману, ймовірніше потрібна не реформа, а її вдала імітація, щоб потім можна було б в мемуарах написати, що «ми хотіли, як краще, а вийшло, як завжди».

Судіть самі, головна «фішка» пенсійної реформи – це підвищення необхідного страхового пенсійного стажу до 35 років для чоловіків (зараз 25 років) і 30 років для жінок (зараз 20 років). Іншими словами, Гройсман, за законами піару, не бажає підвищувати термін виходу на пенсію. Однак він, фактично за рахунок збільшення на десять років необхідного страхового пенсійного стажу, бажає змусити українців працювати довше і більше, щоб вони мали можливість отримати хоча б мінімальну пенсію.

Є загальний набір гасел, що у випадку підвищення необхідного страхового пенсійного стажу, українці масово вимагатимуть від роботодавців офіційного оформлення та сплати усіх податків та ЄСВ. Це, на думку  авторів реформи і повинно стимулювати зростання надходження в ЄСВ і, як результат, зменшення дефіциту Пенсійного фонду. Однак в реальності це викликає величезні сумніви. Бо роботодавці зможуть виплачувати зарплатню «по білому» тільки за рахунок зростання цін або за рахунок скорочення співробітників. Що проблему не вирішить, адже якщо ціни будуть зростати прискореними темпами, не виключено, що в майбутньому навіть пенсія в десять тисяч гривень буде жалюгідними копійками.

Та й сам підхід команди Гройсмана  до пенсійної реформи є цілком абсурдним. Згідно з їх логіки, головне – це змусити українців працювати якомога довше. Але, слід пам’ятати, що в Україні великий рівень безробіття. Тому примушення українців до більш тривалого періоду трудової діяльності просто стимулюватиме його зростання. І перш за все для молоді. Для якої просто не знайдеться вакансій, так як старшому поколінню, буде необхідно ще більше працювати.

Якщо ж дійсно є потреба у впровадженні пенсійної реформи,  необхідно йти іншим шляхом. Перш за все, впровадити накопичувальну пенсійну систему другого рівня. Щоб молоді люди почали накопичувати ЄСВ на своїх персональних пенсійних рахунках. В результаті, чим вища зарплата і довше людина працює – тим більша буде пенсія в майбутньому. Ось це дійсно був би дієвий стимул працювати «по білому»,  працювати довго і робити кар’єру. А для того, щоб захистити гроші Пенсійного фонду від девальвації, досить прийняти закон, яким зобов’язати як мінімум 50% коштів фонду зберігати в валютних цінних паперах України або США. А можна і ЄС. Таким чином уникнемо  девальвації навіть через тридцять років.

Стосовно існуючих пенсіонерів і людей передпенсійного віку, то до них потрібно застосувати класичний метод «кейнсіанства». Це означає, коли за рахунок коштів держбюджету, фактично емісії, щомісяця сума пенсії підвищується на 100-150 грн. І так до тих пір, поки вона не досягне 50% рівня середньої заробітної плати по країні. А по мірі зростання середніх зарплат, автоматично підвищуються і пенсії, щоб купівельна спроможність  пенсіонерів залишалась на високому рівні.  Бо, як відомо, пенсіонери – найактивніші покупці українських товаровиробників. Це буде стимулювати не тільки торгівлю в Україні, а й найголовніше – виробництво. Таким чином, разом зі зростанням пенсій зростатиме і економіка. Ось тоді дійсно можна досягти такого рівня, коли Пенсійний фонд буде бездефіцитним і тоді вже можна буде підвищувати і підвищувати пенсії в Україні, поки вони не досягнуть рівня розвинених країн ЄС.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь