Новини

Що сказав Президент

15.01.2016   Коментарів: 7  

Що сказав президент України прес-конференція 2016

Петро Порошенко дав першу прес-конференцію в новому році. Відверто кажучи, мало чого нового сказав для українського народу гарант Конституції. Все це нагадувало урізану новорічну промову: обіцянки ті ж самі.

Ми вже чули й про обіцянки підняти платню військовослужбовцям, і про повернення Криму, і про закінчення війни на Донбасі. При цьому цікаво було чути від Президента відповідь на питання «Чим Ви відрізняєтесь від інших олігархів?». Петро Олексійович відповів, що не вважає себе олігархом. Ну дійсно, хіба мати банк, кондитерську фабрику, телевізійний канал не може звичайний українець? Мабуть тому, що за виразом Порошенка «У 2015 стояло питання як вижити, а в 2016 – як стати успішними», – і от зараз то ми з вами і збагатіємо, і в Європу відразу безвізово вирушим (про що вже третій рік обіцяють).

Взагалі вся прес-конференція нагадувала трагіфарс – бо на жодне з заданих питань Порошенко чітко не відповів, а коли й відповідав – то відвертою брехнею, яку жоден з журналістів чомусь не захотів спростовувати. Журналісти наче води в рот понабирали. Звісно, це ж не Янукович. Замість розповіді про хоч якісь результати таких розрекламованих реформ, Президент записує в досягнення держави та її влади продовження санкцій проти Росії та російську економічну кризу. Багато чого Президент говорив. Що ж, оратор він, дійсно, кращий ніж Янукович. Щодо іншого… В інтернет мережі вже з’явилося чимало соціологічних опитувань відносно ставлення до виступу Петра Порошенка. Тож можете поглянути самі: 

график

 

Це також цікаво:

 

7 thoughts on “Що сказав Президент”

  1. А самое смешное, это когда наслушавшись такого вот от Президента, открываешь интернет и читаешь новости: “В 2015 году объемы сельскохозяйственного производства сократились по сравнению с 2014 годом на 4,8%”, “В Украине резко снизились объемы промпроизводства”, “В Украине резко сокращается производство яиц”, “На Крюковском вагонзаводе существенно снизились объемы производства”. Просто семимильными шагами идем и в Европу, и к процветанию…

  2. Просто у Пети передоз от собственной значимости – обычный купчишко, который вдруг стал во главе страны

    1. Я з вами не згоден, просто йому не дають нормально працювати. Всюду бюрократія.

      1. Вы, Василий, наверно, из БПП? Ярый адепт президента? Вы посмотрите до чего они “докерувалися”? Мы не то, что не в Европе, мы на задворках мира!

  3. Что говорить, заигрались в политику, вы, Петр Алексеевич. Для вас народ ничто. Да вы это и не скрываете. Все делаете, чтоб нас стало меньше!

Залишити відповідь