Новини

“Прощавай, зброє”

11.12.2015   Коментарів: 0  

Ми не випадково згадали назву роману Ернеста Хемінгуея. Вулиці країни стали просто небезпечні. Хвиля злочинності небувалої міці захлеснула не тільки прифронтову територію із зоною проведення АТО, а й «мирні» міста країни. Ось уже кілька місяців працює нова патрульна служба – і не тільки в Києві. Підписано закон «Про національну поліцію». Але ситуація реально не керована. Ось вам кілька прикладів:

– «У Києві затриманий 33-річий уродженець Херсона, що зробив близько 5 розбійних нападів на банки. Вилучені пістолет, граната”.

– «У Києві на Трухановому острові від вибуху гранати загинув військовослужбовець, 1960 року народження»

– «У Києві співробітниками СБУ знешкоджена розвідувально-диверсійна група, тільки на одній з адрес вилучені восьмій саморобних вибухових пристроїв, близько чотирьох кілограм тротилу, автоматична зброя, більше 40 гранат і більше двох тисяч набоїв …»

І це лише окремі факти за тиждень! Виникає питання: «Коли ми зможемо спати спокійно?». І коли влада, нарешті, припинить це свавілля і анархію? Скільки ще зброї в Києві, коли і де воно спливе, і скільки людей постраждає? Хотілося б почути реальний звіт від Арсена Авакова як глави відомства про виконану роботу, про те, за що ж, власне, платимо новій поліції ми з вами. Причому не на сторінках Фейсбуку! З реальними питаннями від громадськості.

Ми рішуче виступаємо за наведення порядку на вулицях країни! Ми повинні сказати: «Прощавай, зброє!».

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь