Новини

Працювати нікому: чому українці тікають за кордон

06.12.2017   Коментарів: 0  

Ви знаєте найнагальнішу проблему, якою переймається вітчизняний бізнес? Якщо думаєте, що це проблеми з перевірками силовиків і з підключеннями до електромереж та іншими технічними негараздами, ви помиляєтеся. Ці проблеми посідають друге та інші місця. На першому місці посідає брак трудових ресурсів. Чому так відбувається, ми розбиралися разом з businessua.com

По-перше, в цьому нам люб’язно «допоміг» безвіз, який нам  надали європейці.  Особливо найближчі сусіди, у яких теж спостерігається величезний відтік молоді та фахівців в Західну Європу. Тепер потрапити до них стало набагато простіше: українці приїжджають як туристи, не поспішаючи знаходять роботу, отримують всі необхідні дозволи і без проблем починають працювати. Наприклад, Польща в 2017 році спростила правила працевлаштування. Відтепер замість запрошення на роботу діє дозвіл, який надається за кілька днів. Та й початкову зарплату пропонують від 700 євро. І якщо в 2015 році польськими органами офіційно було видано 782 тисяч запрошень, в минулому році – під мільйон, то, в 2017р.,  з урахуванням безвізу і спрощення, цифра сягає під 2 мільйони!

Нещодавно керівник будівельної компанії розповів, що на декілька його оголошень про вакансії в Україні за місяць був лише один зворотний дзвінок. Однак, коли він розмістив оголошення для пошуку різноробів на свій об’єкт в Польщі, до нього за тиждень звернулося майже 30 наших заробітчан. А що робити? Це конкуренція і вільний ринок праці. А закони ринку при відкритих кордонах все швидко розставляють по своїх місцях. При цьому нас не рятує навіть підвищення зарплат, що почалося, адже без підвищення продуктивності праці воно тільки призводить до галопуючої інфляції.

По-друге, складається парадоксальна ситуація: при такому масовому відтоці кадрів, в Україні практично неможливо компенсувати ці втрати. Наприклад, текстильний комбінат, що знаходиться в Богуславі вирішив залучити іноземних фахівців, яких на підприємстві гостро не вистачало. Приїхали перші 12 чоловік з Узбекистану. На комбінаті створили їм всі умови, адже їх роботою  були задоволені. Однак, в кінцевому результаті були змушені відправити їх усіх назад. Тому що з жовтня 2017р. набули чинності зміни до ЗУ № 2058, які значно спрощують отримання дозволу на працевлаштування іноземців. Крім однієї. Роботодавців категорично не влаштовує норма, за якою «Роботодавець зобов’язаний виплачувати іноземцеві заробутну плату не менше 10 мінімальних зарплат».  Що на сьогодні складає 32 тисяч гривень! Тільки офіційні податки з такої «мінімалки» становитимуть 13 280 грн.!!!

Так що будемо як і раніше залишатися сировинним придатком Європи з основною сировиною – людьми, як правило робочих спеціальностей. Якщо, звичайно, не станеться дива у вигляді обіцяної бізнесу податкової реформи зі зміною податку на прибуток НнВК. Лише тоді роботодавці зможуть конкурувати на рівних з тіньовиками, зменшувати витрати та мати можливість розвитку, і, відповідно, збільшення зарплат.

Однак поки що з такими темпами відтоку людських кадрів, через рік-два, максимум, економіку України очікує колапс. Тому ці темпи – по 1 мільйону українців в рік при 5 мільйонах працюючих (5 мільйонів співробітників держпідприємств і чиновників не в рахунок) потрібно зменшувати терміново і рішучими кроками. Інакше накриє всіх.

Цікаво, що відтоку серед чиновників і силовиків не спостерігається.

За матеріалами з відкритих джерел

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь