Новини

Надію Савченко не збираються рятувати?

10.03.2016   Коментарів: 0  

Надію Савченко не збираються рятувати?Сьогодні, коли практично увесь світ встав на захист нашої Надії Савченко, дивує, м’яко кажучи, позиція влади України. Зокрема, в останній промові, яку опублікували її адвокати, Надія пригадала Президенту Порошенку про його чималі дипломатичні якості.

Виникає цілком закономірне питання, а чи все зробила українська влада для звільнення льотчиці? Хіба за два роки не можна було вирішити це питання? За цей час у нашого Президента було кілька зустрічей з Президентом РФ, було чимало контактів керівників дипломатичних відомств, в ООН неодноразово зустрічалися делегації України і Росії. Також варто відзначити, що парламентські делегації України та Росії неодноразово перетиналися в ПАРЄ. Різноманітних заяв з приводу звільнення Надії звучало чимало, однак позитивного результату це не принесло. Якщо на офіційних рівнях зусилля виявилися марними, хіба не можна було б домовитися на неофіційному? На рівні так званої «неформальної дипломатії». Тим більше Росія не відкидала таку можливість.

У цей нелегкий для України час, випадок з Надією Савченко для України є показовим. Вона є уособленням істинного патріота, який мужньо захищає Батьківщину, тому що саме патріотизм у наших вояків лежить в основі формування обов’язку щодо захисту України. Однак і держава повинна створювати всі умови для того, щоб і вояки знали, що в разі біди, держава зробить все можливе для їх порятунку. А чи сприятиме зростанню патріотизму той факт, що народного депутата та Героя України не змогли до цього часу звільнити з полону?

Н.Савченко оголосила сухе голодування. Часу залишилось катастрофічно мало, а переговори, принаймні на державному рівні ніхто не веде. Так може все-таки Президенту варто зняти слухавку?

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь