Новини

Колишній мер Києва – архангел смерті?

29.06.2016   Коментарів: 0  

ДТП Омельченко

Цього тижня дороги України як завжди були щедрі на ДТП. Однак серед, як це цинічно не звучало, «рядових» аварій, одна привертає увагу. Вона трапилася в Києві за участю автомобіля колишнього мера Києва Олександра Омельченка. Цього разу Омельченко не поділив дорогу з водієм фури – його «Тойота» на під’їзді до Південного мосту зіткнулася з вантажівкою, яка начебто рухалась по третій смузі з порушенням правил. Цього разу постраждалих не було, все обійшлося лише ушкодженням автомобілей. Омельченко ж встиг звинуватити у ДТП водія фури.

Ця пригода цікава тим, що її фігурант – Олександр Омельченка, вже не вперше потрапляє до зору ЗМІ саме через ДТП за його участю. Так, 26 листопада 2009 року Олександр Омельченко, на той момент депутат НУНС на смерть збив пішохода на виїзді з села Чапаївка. 48-й потерпілий переходив дорогу через пішохідний перехід, коли машина екс-мера Києва рухаючись на швидкості, скоїла наїзд, внаслідок чого було заподіяно тілесні ушкодження несумісні з життям. Матеріали тієї справи кілька разів змінювалися, як і показання свідків у ній. За результатами експертизи, Омельченко начебто був тверезий, а швидкість автомобілю не перевищувала 70 км на годину. Що досить дивно, враховуючи, як полюбляють їздити народні обранці, і як відзивалися про Омельченко його колеги по парламенту, мовляв, любить екс-мер «закладати». Врешті решт, Омельченко, згоду на притягнення до відповідальності якого мала б давати Верховна Рада України, уникнув покарання. Не останню роль зіграло і його належність до «правлячої верхівки».

І на цьому б і все, але 20 грудня 2015 року Олександр Омельченко знов нагадав про себе. Автомобіль, цього разу депутата Київради від фракції «Єдність», на Столичному шосе збив жінку. З місця пригоди зник, а повернувся вже через кілька годин. Тоді провину на себе взяв водій Олександра Олександровича, який начебто керував автомобілем і здійснив наїзд, хоча очевидці ДТП й говорять, що за кермом був не він. Своє зникнення з місця пригоди водій пояснив переляком. А потім, як то кажуть, «совість заговорила». Жінка отримала численні ушкодження і померла, а її маленька донька залишилася сиротою. А Омельченко знову вийшов «сухим з води».

До речі, випадок цього тижня, як мінімум п’ятий за останні роки, коли відбуваються ДТП за участю колишнього екс-мера. Два з них виявилися трагічними. Ми можемо лише уявляти, чим би закінчився останній випадок, аби на місці фури був менш габаритний автомобіль. А от самому Омельченко це вже має бути застереження – схоже в «небесній канцелярії» вже неабияк схвильовані такою їздою з боку екс-мера.

Все це, звичайно, не жарти. Хтозна, хто наступний може стати жертвою автомобіля Омельченка і чи відповість за це останній. Не забувайте, що в нас ще й закон Савченко для таких осіб діє.

Єдина думка, як же уникнути трагічних подій у майбутньому, це все ж відлучити Олександра Омельченка від керма – нехай підтримує ініціативу Віталія Кличка та подорожує велосипедом!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь