Новини

Довіряй, але перевіряй: як не стати закордонним холопом

14.02.2017   Коментарів: 0  

Зараз, коли економічна ситуація в країні вкрай важка, влаштуватися на роботу за кордоном вважається чи не найкращою альтернативою, адже вона  дає ліпші перспективи, кращий заробіток та навіть можливість залишитися там на постійне проживання. Однак є чимало випадків, коли робота за кордоном перетворюється в трудове рабство. Польське видання Dziennik Gazeta Prawna, зокрема  попереджає, що  серед польських роботодавців, на жаль є чимало таких, хто використовує працю найманих працівників з-за кордону, особливо з України, на межі порушення закону. Як зазначається в статті, “…працевлаштування іноземних робітників в Польщі, більшість з яких українці, все більше нагадує принципи, скопійовані безпосередньо з панських маєтків”. За даними видання, зарплата таких працівників найчастіше нижче закріпленої в Польщі на рівні мінімалки. Крім того, роботодавець може дозволити собі штрафувати працівників без будь-яких пояснень причин. При цьому штрафи можуть в декілька разів перевищувати зарплату.

Одна з причин цієї ситуації криється в юридичній необізнаності наших громадян. На думку експертів, головними передумовами перетворення на закордонного холопа є низька поінформованість українців, незнання місцевого законодавства, надмірна довірливість та схильність недооцінювати можливі ризики. Наприклад, чимала кількість роботодавців намагаються укладати не трудові, а цивільно-правові договори, за якими усі  витрати перекладають на плечі безпосередніх працівників – одяг, інструмент і т.д. Крім того, вони містять пункти, які фактично закріплюють «трудове рабство»: працівник не може залишити роботу раніше, ніж через три місяці з моменту, коли він попередив про це свого роботодавця. Якщо ж зробить це раніше, то за кожен невідпрацьований день повинен сплачувати неабиякий штраф. На відміну від нього  фірма, яка його працевлаштувала, може звільнити такого працівника в будь-який момент без пояснення причин.  В публікації наводиться чимало і інших прикладів несиметричних відносин між роботодавцями та українськими робітниками, які можна назвати тільки одним словом -. експлуатація. Протидіяти такому нахабству досить важко, адже дії роботодавців є цілком законними. За словами віце-міністра праці С. Шведа, ці договори знаходяться на межі права.

Щоб не опинитися в такій ситуації, юристи радять дотримуватися декількох правил. Перед тим, як виїжджати на роботу за кордон, необхідно зібрати якомога детальнішу інформацію про роботодавця через формальні і неформальні джерела. Слід пам’ятати, що трудові відносини повинні бути чітко закріплені документально, для чого слід уважно ознайомитися з трудовим договором. Юристи наполягають на серйозному вивченні всіх документів, перш ніж їх підписувати, а тим більше, виїжджати з країни.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь