Новини

Бути чи не бути новому Уряду?

16.02.2016   Коментарів: 0  

Бути чи не бути новому Уряду?Сьогодні, 16 лютого, в день звітування Уряду, під стінами Верховної Ради черговий мітинг. Мета загально відома – відставка Уряду та Прем’єра. Серед учасників майоріють прапори «Свободи», «Партії простих людей», «УНА-УНСО» та партії «5.10». В рамках проведення соціологічного опитування представники громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАХИСТ НАЦІЇ» вирішили поцікавитися, які ж настрої панують в середовищі осіб, що беруть участь в акції, та, власне, конкретні пропозиції щодо змін у владних структурах.

На питання «Чи потрібен країні новий Прем’єр-міністр та новий Уряд?» –  94% респондентів відповіли стверджувально. Проте на питання «Хто, на Вашу думку, міг би очолити Уряд»  – 43,7% опитуваних не змогли відповісти. 37,5 % вважають, що Уряд повинен очолити Міхеіл Саакашвілі. Близько 6% вважають, що Уряд повинен очолювати не політик, а професійний управлінець, технократ. Бути чи не бути новому Уряду?Також серед кандидатур на посаду Прем’єра лунало прізвище голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка. Всього було опитано 172 особи.

Такий низький відсоток відповідей з конкретними пропозиціями щодо голови уряду свідчить про розчарування та недовіру як провладним політикам, так і опозиційним. Люди хочуть та вимагають змін, проте не знають, хто реально може ці зміни реалізувати.

Будемо сподіватися, що такий омріяний процес оновлення політичних еліт в Україні все ж розпочнеться і ми побачимо на  політичній арені нові обличчя – професіоналів та патріотів, а не брехунів та хабарників.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь