Новини

Антикорупційний форум в Харкові: підсумки

19.01.2016   Коментарів: 0  

       В Харкові відбувся третій Антикорупційний форум, який очікувано викликав неабиякий інтерес з боку місцевої громадськості. Форум зібрав більш ніж дві с половиною тисячі учасників. Серед основних спікерів були, так би мовити, «ідейний батько» форуму – Михайло Саакашвілі, Мустафа Найєм, Дмитро Добродомов, Сергій Лещенко, Віктор Чумак, Руслана Лижичко.

Відразу варто зазначити, що якихось ефективних механізмів та інструментів подолання корупції учасники форуму винайти не зуміли. Так, одеський губернатор, говорячи про проблеми корупції в Україні, вже очікувано, піддав критиці дії влади, як нинішньої, яку звинуватив у сприянні та служінні олігархічним інтересам, та і попередньої, яку назвав, власне, розсадником корупції. Дмитро Добродомов наголошував про необхідність ефективної роботи новостворених структур з протидії корупції, як то Національного антикорупційного бюро, Національного антикорупційного агентства, Антикорупційного прокурора, тощо. Єдине, в чому спікери були одностайні, це те, що суспільство, наразі, об’єдналося і, дійсно, прагне подолати це ганебне явище в нашій державі.

Проте хочеться зауважити, що, власне, кожен з нас в певній мірі є винуватцем корупції. Винуватий не лише той, хто бере, а й той, хто дає. Як тільки ми почнемо активно боротися за свої права, а не вирішувати все за допомогою грошей – ми зробимо вагомий крок в напрямку подолання корупції!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь