Новини

6 грудня – 25 років Збройним Силам України!

06.12.2016   Коментарів: 0  

Поздравления ВСУ

Сьогодні виповнюється 25 років Збройним Силам Украіни – головному гаранту незалежності і безпеки України.

Не дивлячись на  різноманітні труднощі, які з розпадом Радянського Союзу, випали на долю незалежної української держави, українським військовим вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і зразкові армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. Сьогодні до складу ВСУ входять Сухопутні та Повітряні війська, Військово-морські сили. А з 2016р. до складу ЗСУ,  як окремих військових структур, були віднесені Високомобільні десантні війська та Сили спеціальних операцій. На сучасному етапі, наша армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку української держави.

Сьогодні українська армія проходить надто складний етап становлення.  Однак, її гідний опір військовій агресії на Сході України показав, що мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди, а  поповнення її лав справжніми патріотами, сприяв формуванню високого професіоналізму та патріотичного вишколу. Враховуючи славні традиції предків, великі звитяги козацтва,  наших дідів і батьків, які здобували перемогу над фашизмом, віримо, що ніяка агресія не стане їй на заваді.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому і надалі своїми перемогами нагадуйте усьому світу про те, що Україна під надійним захистом.

Щиро вітаємо усіх військових  з Днем Збройних Сил України. Бажаємо міцного здоров’я, професійних успіхів, щастя Вам та Вашим рідним і близьким!

Щиро зичимо миру та спокою. Зі святом Вас!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь