Новини

19 січня –  Хрещення Господнє!

19.01.2017   Коментарів: 0  

Сьогодні  православні християни  вiдзначають  дуже шановане свято -Водохреща,  або як його ще називають Хрещення Господнє. Це свято є одним iз найважливiших християнських свят, адже саме на Водохреща вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей.  Після того, як священик освячує воду, читаючи над нею молитви, люди набирають і п’ють її, а ще занурюються в купіль. Вважається, що той, хто скупається на Водохреща, захистить себе від усіх недугів і очистить душу, а якщо в цей день загадати найпотаємніші бажання, вони обов’язково збудуться. В цей день жінки обов’язково вмиваються святою водою, щоб бути красивими і рум’яними. А щоб нещастя обходили родину стороною, йорданською водою збризкують будинок.

Науковці давно визнали, що вода, як джерело життя, сама по собі має унікальні властивості миттєво реагувати на різні вібрації і змінювати свою структуру. А животворчу силу вона отримує через молитовне призивання на неї Божого благословення. Тому, щоб «не зіпсувати» воду, нам варто дбати і про чистоту своїх помислів….

То ж у цей славетний день, дозвольте привітати усіх з  Хрещенням Господнім!  Бажаємо, щоб на Вас зійшла  Божа благодать,  щоб тіло і душа, омиваючись освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, а в душі запанували мир, спокій і злагода.

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь