Новини

12 квітня – Всесвітній день авіації і космонавтики!

12.04.2016   Коментарів: 0  

 день авіації і космонавтики

     Саме в цей день було здійснено перший політ людини в космос – Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» здійснив орбітальний політ навколо Землі. Так стартувала епоха освоєння космосу людиною. Цьому передували запуски перших штучних супутників Землі. Згодом було чимало грандіозних відкриттів: і польоти до Місяця, і космічні апарати на Марсі і Венері. Сьогодні неможливо уявити собі життя людства без космосу. Багаторічні спостереження, дані яких передаються космічними станціями на Землю, грають багато в чому визначальну роль у багатьох наукових дослідженнях. Людство знаходиться в активному пошуку придатних для існування земель і розумних істот в нашому Всесвіті.
І все ж, кожне нове відкриття підтверджує, як ще мізерно малі наші знання про космос. Тому він, як і глибини океану, притягує нашу увагу і інтерес.
Варто відзначити і вагомий внесок Державного космічного агентства України в справу освоєння космосу, побажати всім співробітникам натхнення, терпіння і нових наукових відкриттів, щоб наша країна за правом вважалася космічною державою!

 

Це також цікаво:

 

Залишити відповідь